2009-12

Wyniki TALPS "Senior" - VI kolejka

2009-12-21 :: Dzanek

talps

6 kolejka TALPS już za Nami a w niej: Solaris podtrzymuje dobrą passę po wygranej z Siarkopolanami tym razem wygrywa 2-0 z Gromem. Osiedle Wielowieś niespodziewanie łatwo wygrywa 2-0 z Sfojakiem. Paragraf bez problemów wygrywa z ViSATem, głównie dzięki bardzo dobrej grze blokiem. Volley Team rozprawia się z AZSem 2-0 mimo iż AZS miał swoją szansę w drugiej parti. W ostanim meczu kolejki Siarkopolanie zdecydowanie wygrywają z "odwieczym rywalem" czyli z W.G. Morgan. Z jednej strony bardzo dobra zagrywka, solidny blok i super gra w obronie a z drugiej: słaba zagrywka, kiepskie przyjęcie oraz rozegranie do tego bardzo słaby blok. Z taką grą jak wczoraj Siarkopolanie mogą spokojnie myśleć o grze w fazie play-off.

Wyniki VI kolejki TALPS dodane do terminarza, tabela ligowa zaktualizowana.

Wyniki TALPS "Senior" - V kolejka

2009-12-14 :: Dzanek

talps

W 5 kolejce byliśmy świadkami sensacji. Zdecydowany faworyt Siarkopolanie ulegli 1-2 w pojedynku z nowicjuszami z zespołu Solaris. Pierwszy set pojedynku wskazywał na to, że pójdzie zgodnie z planem czyli "gładkie" 2-0 dla doświadczonych zawodników Siarkopolan. Jednak w drugim i trzecim secie zbyt duża liczba błędów własnych "Siarkowców", głównie w ataku spowodowała, że to Solaris cieszył się z pierwszej wygranej w lidze. Ciekawie też było w meczu ViSAT-Sfojak zakończonym zwycięstwem tych pierwszych 2-1. W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci.

Wyniki V kolejki TALPS dodane do terminarza, tabela ligowa zaktualizowana.

TALPS "Junior" - Informacja

2009-12-03 :: Dzanek

talps

W poniedziałek odbył sie pierwszy mecz w rozgrywkach TALPS JUNIOR. Na inauguracje rozgrywek, drużyna UKS Gimnazjum Nr 2 pokonała 2:0 drużynę Gimnazjum Społecznego.

Następne spotkanie odbędzie się w środę 9 grudnia o godzinie 15.30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Budowlanka), a spotkają się drużyny UKS Budowlanka i UKS Gimnazjum Nr 2.