Terminarz rozgrywek i wyniki - Faza grupowa - SENIOR

Terminarz TALPS 2019/2020 - NOWE !!!

                       
  Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik Set 1 Set 2 Set 3 Maśe
1 kolejka
1 1 kolejka WORD Tarnobrzeg Grom 2019-10-06 14:00 Hala MOSiR 2:0 25:13 25:15 : 50:28
2 1 kolejka PAW-BUD Team Straż Pożarna 2019-10-06 15:30 Hala MOSiR 2:1 25:17 20:25 15:9 60:51
3 1 kolejka Paragraf LAVADO 2019-10-06 17:00 Hala MOSiR 2:1 25:16 19:25 15:12 59:53
4 1 kolejka Morgan-Siarkopolanie AUDIOTONE 2019-10-06 18:30 Hala MOSiR 2:0 25:13 25:10 : 50:23
2 kolejka
5 2 kolejka Straż Pożarna Morgan-Siarkopolanie 2019-10-20 14:00 Hala MOSiR 0:2 24:26 18:25 : 42:51
6 2 kolejka LAVADO PAW-BUD Team 2019-10-20 15:15 Hala MOSiR 0:2 9:25 22:25 : 31:50
7 2 kolejka WORD Tarnobrzeg Paragraf 2019-10-20 16:30 Hala MOSiR 2:0 25:23 26:24 : 51:47
8 2 kolejka Grom AUDIOTONE 2019-11-10 19:00 Hala MOSiR 2:0 25:9 25:16 : 50:25
3 kolejka
9 3 kolejka PAW-BUD Team WORD Tarnobrzeg 2019-11-23 17:30 Hala MOSiR 0:2 20:25 27:29 : 47:54
10 3 kolejka Morgan-Siarkopolanie LAVADO 2019-11-10 15:15 Hala MOSiR 2:1 22:25 25:18 15:6 62:49
11 3 kolejka AUDIOTONE Straż Pożarna 2019-11-10 16:30 Hala MOSiR 0:2 16:25 23:25 : 39:50
12 3 kolejka Paragraf Grom 2019-11-10 17:45 Hala MOSiR 1:2 23:25 25:22 8:15 56:62
4 kolejka
13 4 kolejka Grom Straż Pożarna 2019-11-24 14:00 Hala MOSiR 1:2 25:22 15:25 9:15 49:62
14 4 kolejka LAVADO AUDIOTONE 2019-11-24 15:15 Hala MOSiR 2:0 25:10 25:19 : 50:29
15 4 kolejka WORD Tarnobrzeg Morgan-Siarkopolanie 2019-11-24 16:30 Hala MOSiR 0:2 14:25 22:25 : 36:50
16 4 kolejka Paragraf PAW-BUD Team 2019-11-24 17:45 Hala MOSiR 1:2 25:20 23:25 11:15 59:60
5 kolejka
17 5 kolejka AUDIOTONE WORD Tarnobrzeg 2019-12-08 14:00 Hala MOSiR 0:2 22:25 17:25 : 39:50
18 5 kolejka Morgan-Siarkopolanie Paragraf 2019-12-15 16:00 Hala MOSiR 2:0 25:11 25:20 : 50:31
19 5 kolejka PAW-BUD Team Grom 2019-12-08 16:30 Hala MOSiR 2:0 25:21 25:22 : 50:43
20 5 kolejka Straż Pożarna LAVADO 2019-12-08 17:45 Hala MOSiR 0:2 20:25 21:25 : 41:50
6 kolejka
21 6 kolejka PAW-BUD Team Morgan-Siarkopolanie 2019-12-22 14:00 Hala MOSiR 2:1 16:25 25:22 15:8 56:55
22 6 kolejka WORD Tarnobrzeg Straż Pożarna 2019-12-22 15:15 Hala MOSiR 2:0 30:28 25:18 : 55:46
23 6 kolejka Paragraf AUDIOTONE 2019-12-22 16:30 Hala MOSiR 2:0 25:10 25:20 : 50:30
24 6 kolejka Grom LAVADO 2019-12-22 17:45 Hala MOSiR 2:0 25:18 25:22 : 50:40
7 kolejka
25 7 kolejka LAVADO WORD Tarnobrzeg 2020-01-05 14:00 Hala MOSiR 0:2 23:25 20:25 : 43:50
26 7 kolejka Morgan-Siarkopolanie Grom 2020-01-05 15:15 Hala MOSiR 2:0 31:29 25:21 : 56:50
27 7 kolejka AUDIOTONE PAW-BUD Team 2020-01-05 16:30 Hala MOSiR 0:2 16:25 16:25 : 32:50
28 7 kolejka Straż Pożarna Paragraf 2020-01-05 17:45 Hala MOSiR 2:1 26:24 21:25 19:17 66:66
8 kolejka
29 8 kolejka Grom WORD Tarnobrzeg 2020-01-26 14:00 Hala MOSiR 1:2 25:19 19:25 9:15 53:59
30 8 kolejka Straż Pożarna PAW-BUD Team 2020-01-26 15:15 Hala MOSiR 0:2 22:25 17:25 : 39:50
31 8 kolejka LAVADO Paragraf 2020-01-26 16:30 Hala MOSiR 1:2 25:19 22:25 13:15 60:59
32 8 kolejka AUDIOTONE Morgan-Siarkopolanie 2020-01-26 17:45 Hala MOSiR 0:2 20:25 16:25 : 36:50
9 kolejka
33 9 kolejka Morgan-Siarkopolanie Straż Pożarna 2020-02-02 14:00 Hala MOSiR 2:0 25:23 25:15 : 50:38
34 9 kolejka PAW-BUD Team LAVADO 2020-02-02 15:15 Hala MOSiR 0:2 21:25 18:25 : 39:50
35 9 kolejka Paragraf WORD Tarnobrzeg 2020-02-02 16:30 Hala MOSiR 0:2 26:28 15:25 : 41:53
36 9 kolejka AUDIOTONE Grom 2020-02-02 17:45 Hala MOSiR 0:2 22:25 14:25 : 36:50
10 kolejka
37 10 kolejka WORD Tarnobrzeg PAW-BUD Team 2020-02-16 14:00 Hala MOSiR : : : : :
38 10 kolejka LAVADO Morgan-Siarkopolanie 2020-02-16 15:15 Hala MOSiR : : : : :
39 10 kolejka Straż Pożarna AUDIOTONE 2020-02-16 16:30 Hala MOSiR : : : : :
40 10 kolejka Grom Paragraf 2020-02-16 17:45 Hala MOSiR : : : : :
11 kolejka
41 11 kolejka Straż Pożarna Grom 2020-03-01 14:00 Hala MOSiR : : : : :
42 11 kolejka AUDIOTONE LAVADO 2020-03-01 15:15 Hala MOSiR : : : : :
43 11 kolejka Morgan-Siarkopolanie WORD Tarnobrzeg 2020-03-01 16:30 Hala MOSiR : : : : :
44 11 kolejka PAW-BUD Team Paragraf 2020-03-01 17:45 Hala MOSiR : : : : :
12 kolejka
45 12 kolejka WORD Tarnobrzeg AUDIOTONE 2020-03-15 14:00 Hala MOSiR : : : : :
46 12 kolejka Paragraf Morgan-Siarkopolanie 2020-03-15 15:15 Hala MOSiR : : : : :
47 12 kolejka Grom PAW-BUD Team 2020-03-15 16:30 Hala MOSiR : : : : :
48 12 kolejka LAVADO Straż Pożarna 2020-03-15 17:45 Hala MOSiR : : : : :
13 kolejka
49 13 kolejka Morgan-Siarkopolanie PAW-BUD Team 2020-03-29 14:00 Hala MOSiR : : : : :
50 13 kolejka Straż Pożarna WORD Tarnobrzeg 2020-03-29 15:15 Hala MOSiR : : : : :
51 13 kolejka AUDIOTONE Paragraf 2020-03-29 16:30 Hala MOSiR : : : : :
52 13 kolejka LAVADO Grom 2020-03-29 17:45 Hala MOSiR : : : : :
14 kolejka
53 14 kolejka WORD Tarnobrzeg LAVADO 2020-04-19 14:00 Hala MOSiR : : : : :
54 14 kolejka Grom Morgan-Siarkopolanie 2020-04-19 15:15 Hala MOSiR : : : : :
55 14 kolejka PAW-BUD Team AUDIOTONE 2020-04-19 16:30 Hala MOSiR : : : : :
56 14 kolejka Paragraf Straż Pożarna 2020-04-19 17:45 Hala MOSiR : : : : :