2008-02

TALPS "Junior" Dziewczęta

2008-02-27 :: Dzanek

TALPS "Junior" Dziewczęta - terminarz wprowadzony, wyniki wrzucone, tabela zaktualizowana

2008-02-15 :: robert2211

W środę swój pierwszy mecz rozegrały zawodniczki Górnika i Budowlanki. Debiutujące w rozgrywkach dziewczyny z Budowlanki wygrały mecz 2:0. W pierwszym secie nie było większych emocji - dobra gra Budowlanki i proste błedy Gornika (25-10) W drugim secie zawodniczki z Górnika podniosły poprzeczkę i do stanu 15 - 14 prowadziły równorzędna walkę, wiele razy prowadząc. Niestety w końcówce, grające w I druzynie Siarki reprezentantka Budowlanki (ZUZA) swoja zagrywka utrudniła życie Górniczką i set skończył się wynikiem 25-18.
    Niestety ze wzgledu na choroby zawodniczek, nie doszło do spotkania UKS Orbity z UKS Bartosze. Mecz odbedzie sie w innym terminie. Ale cieszymy sie że już dziewczeta zaczęły grac i zapraszamy na kolejne mecze.

Zmiany na stronie TALPS

2008-02-09 :: Dzanek

W dniu dzisiejszym korzystając z narzędzi "Google" uruchomiłem nowe funkcjonalności na Naszej stronie. Jak pewnie wszyscy zauważyliście pojawił się box z kalendarzem w którym widać "jak na dłoni" najbliższe mecze wszystkich Naszych rozgrywek. Drugą uruchomioną funkcjonalnością jest GALERIA. Pierwszy album związany jest z III Balem Siatkarza. Wkrótce nowe albumy. Mam nadzieję, że zmiany Wam się spodobają ;) Czekam na komantarze na forum. Pozdrawiam !!!

Komunikat Zarządu TALPS w sprawie TALPS Junior - Dziewczęta

2008-02-09 :: robert2211

13 lutego inaugurują swoje zmagania drużyny w rozgrywkach w TALPS Junior - dziewczeta. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 4 drużyny: UKS Bartosz, UKS Orbity, UKS Budowlanka, SKS Górnik.

Komunikat Zarządu TALPS

W związku z protestem w meczu pomiędzy zespołami TSSPS Bartosze a ISLO, po uzgodnieniu z trenerem ISLO (zespołu składającego protest), Zarząd Ligi nakazuje powtórzenie meczu. Jednoczesnie przypominając o koniecznosci przestrzegania regulaminu TALPS bez mozliwosci jego nadinterpretacji i umownych zmian.

TALPS "Senior" - "BLASKI i CIENIE 8 KOLEJKI"

2008-02-05 :: quentin

Ciekawe podsumowanie kolejki napisane przez quentina. Mam nadzieję, że tego typu publikacja bedzie pojawiała się teraz regularnie.      więcej ...

TALPS "Senior" - "Echa 8 kolejki"

2008-02-05 :: KriSS, quentin, baziu, Maciek, Kamil323

Kilka wybranych wypowedzi z forum dotyczących VIII kolejki.      więcej ...

TALPS "Senior" - VIII kolejka - wyniki

2008-02-04 :: Dzanek

Aż 6 spotkań (komplet) zostało rozegranych podczas niedzielnej kolejki! Po raz pierwszy smak wygranej poznali zawodnicy Sfojaka. Po raz pierwszy gorycz porażki poznali zawodnicy AZS Tarnobrzeg. Niespodziewanie W.G. Morgan stracił seta w meczu z Paragrafem. Zaskakująco łatwą wygraną odnieśli Studenci w meczu z ViSATem. Podobnie łatwo poradzili sobie ze swoimi przeciwnikami zawodnicy Kopernika oraz Siarkopolan ogrywając kolejno: Commercial i Grom. Tak w skrócie można opisać VIII kolejkę TALPS ;)      więcej ...